Ak, pierakstu klades, kartītes un citi prieki!

Beidzot esmu tikusi pāri savam bubulim- pirkumiem internetā. Protams,  ko gan citu pasūtīt, ja ne papīrlietas ? Dzīvojot Cēsīs, un pavisam nepiemērotos laikos atrodoties Rīgā, nākas iztikt ar pavisam mazu blociņu, papīru izvēli. Cik tad var tajos vietējos veikalos tīksmināties par vienu un to pašu piedāvājumu. Tātad,jāapgūst jauni apvāršņi un nebeidzamās interneta iespējas. Tas nekas, ka rindā uz pierakstīšanu jau ir aizķērusies pa kādai pierakstu kladei.

blog1

Izvēle krita pa labu manam superapbrīnotākajam ASV zīmolam Rifle paper. Šis man patiesi liekas kā tāds dvēseles radinieks, un ir pirkumi par kuriem nevienā mirklī nepārņem nervus kutinošās šaubas- vai tiešām vajadzēja?

  Viss sākās ar manas paziņs tvītu Twitter, ka sūtīšanas izmaksas šim zīmolam nemaz nav tik astronosmiskas, kas, protams, beidzās ar interneta veikala izķemmēšanu ( ik palaikam papriecēju acis Rife Paper virtuālajos plauktos) un budžeta noteikšanu. Savādāk “ar acīm” kaut visu veikalu izpirktu uz līdzenas vieta un izdomātu, ko sarakstīt papildus 10 pierakstu kladēs.

 Ok, sūtīšanas izmaksas vien bija gandrīz kā 10eur vērtībā. Bet rēķinot, ka tas ir mans turp-atpakaļ ceļš no/uz Cēsīm, 4 stundas vismaz autobusā, sapratu, ka jāsūta vien ir. Izvēlies, ko vien sirds kāro, un vēl pastniece rūpīgi zvanās, lai saņemtu savu sūtījumu, kuram pati biju nojaukusi mājas un dzīvokļa numuru. Reizēm tomēr der pārskatīt pirkumu apstiprinošos e-pastus vēl dažas dienas pēc pirkuma veikšanas.

Vislabākais, ka katra pierakstu klade nav parāk bieza- tas nozīmē tikai vienu- jo ātrāk pierakstu, jo ātrāk tieku pie jaunas. Hehehe, kaut gan šis nekad nav bijis šķērslis jaunas iegādei- parasti tas sākas ar nevainīgu grāmatu apskati grāmatnīcās vai došanos pēc kādas tiešām nepieciešamas lietas.

Un noslēgumā tas patīkamais mirklis, kad plēs vaļā saņemto paciņu un kad vēl visu dienu staigā garām savam galdam sapņaini pāršķirstot vēl nesarakstītās lapas. Jā, kartīti pasūtīju tā vienkārši pati sev. Atgādinājumam par “atrašanos ceļā”!

blog2

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s